O biurze rachunkowym InFinanse.pl

Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, ponieważ wzbogacają one naszą wiedzę i doświadczenie rozwijając umiejętności.  Wiemy, jak ważne dla naszych klientów są rzetelne informacje i wyliczenia, dlatego bazujemy tylko na aktualnych przepisach. Z nami nie musisz się również martwić o terminowość rozliczeń, czy otrzymywanie wyników podatkowych "na ostatnią chwilę".

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości firm - zarówno jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i spółek prawa handlowego.

Wiedza

Niezbędne wykształcenie nabywaliśmy na kierunkach Finanse i rachunkowość na wrocławskich uczelniach ekonomicznych oraz korzystając z oferty szkoleniowej Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Profesjonalizm

Wśród biur rachunkowych dostępnych na rynku wyróżnia nas nastawienie na klienta i jego potrzeby. Efektywnie łączymy oczekiwania klienta z własnymi kwalifikacjami.

Odpowiedzialność

Gwarancją jakości poza dyplomami są wykupione przez nas ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej na prowadzenie usług w zakresie rachunkowości oraz kadr i płac.

Klienci o nas:

"Nie spodziewałem się tak indywidualnego podejścia do klienta. Wszystko przejrzyście i profesjonalnie wytłumaczone, a to daje mi pewność, że znają się na rzeczy. Polecam biuro rachunkowe www.infinanse.pl"

- Dawid, przedsiębiorca
Oferta | O nas | Kontakt

Copyright infinanse.pl (c)2019, All Rights Reserved.